Zoeken
Sluit dit zoekvak.

Recept | Appel, abrikoos en mangohapje

Ingrediënten

  • Abrikoos
  • Appel
  • Mango

Meer over de ingrediënten

Voor dit fruithapje heb ik 4 abrikozen, 1 mango en 1 appel gebruikt.

Bereidingswijze:

Snijd de mango doormidden langs beide kanten van de pit en schil beide helften. Schil de appel, verwijder het klokhuis en snijd de appel in stukjes. Was de abrikozen, snijd ze doormidden en verwijder de pit. Stoof de abrikozen in een klein beetje water. Dit kan in een pannetje op het vuur of 2-4 minuutjes in een schaaltje in de magnetron. Laat goed afkoelen. Je kan de appel zo gebruiken of eerst even met de abrikozen mee stoven om hem iets zachter en zoeter te maken. Doe al het fruit bij elkaar en pureer met de staafmixer of prak met een vork tot een fijn of grof hapje, afhankelijk van de leeftijd van je baby.

Afhankelijk van de grootte van het fruit kun je natuurlijk variëren in de hoeveelheden van beiden.

Deel, bewaar of stuur door

Wat vind je van dit recept?
1 stemmen

Smikkelstip | Hoe lang blijf je pureren?

Vanaf 8 – 9 maanden kun je rustig aan het eten wat grover gaan maken. Je gebruikt de staafmixer wat korter zodat je kleine stukjes in het hapje krijgt. Als dit goed gaat kun je een paar maanden later de stukjes weer wat groter laten. Tegen de tijd dat je kindje 1 jaar wordt kun je proberen het eten in stukjes te snijden en ze apart te geven en ze niet meer door elkaar te mengen.

Recepten in dezelfde categorie

Om een recept of product aan je favorieten
toe te voegen moet je ingelogd zijn op je
Smikkels account.
INLOGGEN
Heb je nog geen Smikkels account? Maak er een aan! >>

BLIJF OOK OP DE HOOGTE!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang 1 tot 2 keer per maand afwisselend recepten, nieuw, korting en collectie updates.

Nieuwsbrief Smikkels

Alsjeblieft!

TOT 15% KERST KORTING

Op de gehele Smikkels collectie

Cadeautje voor jou!

15% SINTERKLAAS KORTING​

Op de gehele Smikkels collectie

t/m maandag

30% CYBER MONDAY KORTING​

Op de gehele Smikkels collectie

Niet vergeten!

TOT 30% BLACK FRIDAY KORTING​

Op de gehele Smikkels collectie